Kwiecień 11, 2018

Zajęcia poprawkowe

Poprawka – to straszne słowo słyszał niejeden z uczniów. Groźba braku promocji do następnej klasy lub nie zdanie ważnego egzaminu to rzeczywiście  nieprzyjemna wizja. Ale pamiętajmy, że czasami trzeba tylko coś bardziej przećwiczyć lub usystematyzować wiedzę. Pierwszą rzeczą to pokonanie stresu i opanowanie emocji.

Hej! Przecież poprawka to jeszcze nie koniec świata! Szkoda tylko że pogoda i atmosfera wakacji nie pomagają w nauce….

My natomiast proponujemy pełen zakres korepetycji poprawkowych z : matematyki, fizyki, chemii, j. polskiego, j. angielskiego, j. niemieckiego. Z uwagi na brak obowiązków szkolnych zajęcia poprawkowe możemy zaoferować również  w godzinach porannych. Ale jak zwykle u nas ustalanie grafiku zajęć dostosowujemy do możliwości naszych uczniów.

Wszystkie zajęcia są realizowane w systemie korepetycji indywidualnych na każdym poziomie nauczania

Zajęcia poprawkowe mogą być realizowane na zasadzie :

• pakietu podstawowego czyli 8h/miesiąc (koszt 150zł/miesiąc),
  • pakietu rozszerzonego czyli 16h/miesiąc (koszt 240zł/miesiąc),
  • wykupu większej ilości godzin w miesiącu za 15zł/h.

Zajęcia poprawkowe organizowane są w Bydgoszczy, Toruniu, Chojnicach, Poznaniu i Swarzędzu