Kwiecień 11, 2018

O naszej szkole – nasze cele

• Wierzymy, że zawsze jest dobry moment, żeby zacząć się uczyć  – możesz zacząć u nas naukę zarówno na początku roku szkolnego, jak i w jego trakcie.
  • Problemem jest tylko sposób nauczania i podejście nauczyciela – dzieci uwielbiają się uczyć tylko muszą wiedzieć po co to robią i dlaczego, zatem trzeba ją pokazać z właściwej strony.
  • Nasi nauczyciele są niesłychanie cierpliwi i znają metody, jakimi potrafią dotrzeć do każdego ucznia.
  • Indywidualny program nauczania w naszej szkole gwarantuje szybki sukces – każdy uczeń uczy się u nas tego, czego w tym momencie najbardziej potrzebuje.
  • Rodzice są na bieżąco informowani o postępach w nauce – raz w miesiącu otrzymują raport z opisem postępów, zrealizowanego materiału, słabymi i mocnymi stronami dziecka.
  • Na naszych zajęciach uczniowie budują wiarę w siebie i rozwijają pasję do przedmiotu, którym będą się posługiwać przez całe życie.

O naszej szkole – nasi nauczyciele

• Nasi nauczyciele to ktoś więcej, niż zwykli korepetytorzy.
  • Korepetytor pomoże rozwiązać zadanie domowe na jutro, a nasz nauczyciel nauczy jak rozwiązywać je samemu, jak zdobyć wiarę we własne możliwości w szkole.
  • Zatrudniamy korepetytorów, którzy są cierpliwi, wymagający, wyczuleni na problemy uczniów i gotowi rozwiązać każdy ich problem.
  • Pracujemy na wyjątkowo precyzyjnie dobranych materiałach wzmacniając tym samym warsztat naszych nauczycieli.
  • Wielu ludzi ma wrażenie, że nauka jest nudna – my ją ożywiamy.
  • Tutaj uczymy zapamiętywania, przyswajania informacji, rozwiązywania problemów – każdego naszego ucznia traktujemy poważnie, staramy się, żeby maksymalnie wykorzystał spędzony u nas czas.