Kwiecień 11, 2018

Fizyka

Dla uczniów podstawówek, gimnazjów, liceów

Chcemy, aby nasi uczniowie polubili fizykę i nie musieli nigdy więcej na nią narzekać. Każdemu uczniowi staramy się pokazać jak mądrą i przydatną nauką jest fizyka. Nauczyciele Szkoły 2+2 każdego ucznia traktują indywidualnie. Sukces w nauce fizyki można łatwo osiągnąć poprzez regularne ćwiczenia odbywane przez cały rok. Chodząc na nasze zajęcia, uczniowie nie potrzebują już więcej korepetycji na ‘ostatnią chwilę’ – są pewni siebie. Czasami nawet tłumaczą lekcje swoim kolegom.

Nasi uczniowie uczą się tak długo, jak tego potrzebują. Szkoła 2+2 działa przez cały rok, ale uczniowie mają pełną swobodę w korzystaniu z naszych usług – sami wybierają dni i godziny, a jeśli czują się usatysfakcjonowani swoimi wynikami mogą zawiesić lub zrezygnować z zajęć.

Kogo uczymy
Fizyki uczymy przez cały rok osoby, które chcą:

• poprawić oceny z tego przedmiotu,
  • dobrze go zrozumieć,
  • przygotować się do egzaminu (szóstoklasisty, gimnazjalnego, matury),
  • rozwinąć swoje ponadprzeciętne zdolności,
  • przygotować się do konkursów.

Zapraszamy na korepetycje indywidualne w systemie 1 nauczyciel – max. 4 uczniów.

Test
Każdemu uczniowi proponujemy test poziomujący i rozmowę z naszym nauczycielem, podczas których identyfikujemy aktualne problemy i określamy zakres materiału nad jakim będziemy pracować. Następnie każdemu z uczniów przygotowujemy zestaw indywidualnych materiałów, które będą wykorzystywać na zajęciach.